Halı Yıkama

İstanbul Derin Halı Yıkama

Halılarınızda zamanla gözle görülmeyen tozlar oluşur, bu tozları farkında olmadan solumaktayız ve  birçok alerjik hastalıklara yol açabilmektedir. Araştırmalar sonucunda, alerjiyi tetikleyen tozun toplandığı en tehlikeli bölgenin evin girişi ve odalardaki halılar olduğunu tespit edilmiştir. Halıların içindeki zararlıların üstteki tüylü kısımdan çok sert olan taban bölümüne kaçmayı tercih eden bakteri ve mikroplardan korunmak için halı yıkama (halı temizleme) işlemi yapılmaktadır.

Derin Halı Yıkama 

Bahçelievler Halı Yıkama

Günümüz koşullarında evde halı yıkamak imkansız ve oldukça zahmetli bir hal almıştır. Evde halı yıkayarak kaybettiğiniz zaman ve aldığınız diğer riskler düşünüldüğünde, profesyonel hizmet veren Derin Halı Yıkama firmamız ile irtibata geçmeniz halı yıkama dertlerinizle kısa yoldan vedalaşmanızı sağlayacaktır.

Profesyonel halı yıkama hizmeti ile halılarınızı temizletmekle kalmaz, aynı zamanda halılarınızdan daha uzun süreler faydalanmayı sağlarsınız. Derinlemesine halı yıkama, halınızın rengini solduran kir tabakasını uzaklaştıracağından halınızın gerçek renklerine kavuşmasına da yardımcı olmaktadır.

Halı yıkamada kullandığımız temizleme ürünleri doğal ve insan sağlığına zararsızdır ve kesinlikle ağartıcı veya çamaşır suyu kullanılmamaktadır.

Randevu İçin Lütfen Firmamız Arayın ya da Mesaj Yollayın

0212 654 54 42

Hemen Ara 0212 654 54 42