Overlok Hizmeti

Overlok Hizmeti

Derin Halı Yıkama Halılarınızın ev de kullanımında çekyat ve koltukların altına geldiğinde ayak izleri halıyı yıpratmakta olduğunda yada farklı dizayn yapmak istediğinizde, halılarınızı dilediğinizce kestirip overlok yapmaktayız. Genellikle halıların saçakları birçok bayanı ev temizliği konusunda rahatsız ettiğini görmekteyiz. Halı saçakları evde elektrik süpürgelerinin kullanımında sıkıntılı olmaktadır.

Bu gibi durumlarda dert etmeyin firmamıza bilgi vererek istediğiniz şekilde overlok işleriniz yapılabilmektedir. Halı kenarı overloğu halılarınızın mevcut renklerine uyum sağlayacak en uygun renk iplerle yapılır.

Halılarınızın saçakları yıpranmış durumdaysa, çabuk kirlenmesinden şikâyetçi iseniz veya saçaklardan memnun değilseniz saçakları isteğiniz doğrultusunda kesilip yerine halı kenarı overloğu yapılır. Küçültmek istediğiniz duvardan duvara halılarınızı veya halıflekslerinizi istediğiniz ölçülerde kesip overlok işlemi uygulamaktayız. Bu sayede istediğiniz ölçülerde yepyeni halılara sahip olmanızı sağlamaktayız.

Overlok işlemi en kaliteli iplerle, sık ve atmayacak şekilde garantili olarak yapılır. Halı kenarı overlok işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için veya yaptırmak istediğiniz halılarınız için bizleri arayabilirsiniz.

Randevu İçin Lütfen Firmamız Arayın ya da Mesaj Yollayın

0212 654 54 42

Hemen Ara 0212 654 54 42